Zdrává záda a funkční stretching

ZDRÁVÁ ZÁDA - cvičení se skládá z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Sestava základních zdravotních - rehabilitačních cviků pro oblast krční, hrudní a
bederní páteře. Rozhýbaní a protažení páteře. Cviky jsou vhodné jako prevence i zmírnění bolestí páteře a kloubů. Efektivně pomáhá předejít bolestem zad, páteře, nosných kloubů, nepříjemnostem z menstruací, potíže s otěhotněním a následným porodem, zmírňuje potíže s udržením moči, zlepšuje stabilitu a stabilitu a koordinaci pohybů, zvyšuje fyzickou sílu a hlavně je základem pro normálně fungující zdravé lidské tělo.

Functional Stretchng - je kombinací statického strečinku, relaxačních a posilovacích cviků za účelem zpevnění, protažení a důkladného uvolnění svalů. Tato lekce je určená pro začátečníky a i mírně pokročilé, Skládá se z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Každá sekvence se zaměřuje na jinou část těla, které jsou účinné na mnoho patologických a strukturálních dysbalancí. Dbání na správné držení těla a postavení rukou.