Podzimní Dance & Yoga Pobyt 18/10-20/10/24 Kouty

Podzimní Dance & Yoga Pobyt 18/10-20/10/24

HOTEL KOUTY – Místo rovnováhy v srdci Česka

Lektor: Tanya Rambousková

O mně: https://www.bachatafusion.cz/tatjana-rambouskova/

Hotel je obklopen lesy, loukami a dvouapůlhektarovým pstruhovým rybníkem, ve kterém se můžete celoročně vykoupat. Areál samotný nabízí 100 000 m² naprostého klidu. V okolí hotelu nejsou žádné rušivé elementy, jako například mobilní signál, ale nabízíme wifi připojení. Místo, kde na vás čeká úplné ponoření do svého nitra, místo, kde máte čas jen pro sebe, místo, kde načerpáte novou energii a napojíte se sami na sebe, místo, kde na vás čeká kompletní relaxace a klid. To vše umocní komplexní nástroj nazývaný – jóga.

Zde můžete si užit v krásné cedrové sauně přímo u rybníka a detoxikovat své tělo.

↓Popis lekce níže↓

Program:

Pátek: 17:30 - 19:00 Yoga
Sobota: 10:00 - 12:00 Bachata Ladies
Sobota: 16:30 - 17:30 Dance Mix (Salsa, Bachata, Reggaeton, Merengue, Samba)
Sobota: 17:30 - 18:30 Yoga + zdravá záda + core
Neděle: 10:00 - 12:30 Yoga + Dýchací techniky

Příplatky:
Masáže, sauny, mini bazen
Snídaně 8:00-10:00h
Večeře 18:00-20:00h

Účelem pobytu je, prioritou číslo jedna se naučit nabírat energii zpět do těla bez úsilí, pomocí speciálních dechových technik. Budeme pracovat se svou mysli a tělem. Budeme pracovat i s mentální stránkou našeho já. Naučíme se, jak si pomáhat při bolesti zad, jak harmonizovat sebe. Naučíme se vědomé dýchání a jak ho zakomponovat do běžného života i při cvičení. Zaměříme se i na fyzickou stránku kde si vysvětlíme, jakým způsobem nastavit náš střed těla, jak ho posilovat a tím eliminovat bolesti zad. V neposlední řádě se budeme učit vnímat naše tělo. Proložime to i tancem kde je uplně jiná eregergie která vám přinese radrost, povzbuzení a naučite se i něco nového ! Na tomto pobytu budete pracovat na sobě i samostatně, to bude plně ve vašich rukou. Poznatky, zkušenosti z pobytu můžete přenést i do domácí praxe.

Pro koho pobyt je určený? Pro všechny, co chtějí se vydat na cestu vnitřní svobody, zdraví, harmonizace sebe sama. Pro všechny ty pro koho duševní hygiena je velice důležitá. Jóga je určená úplně pro každého i pro lidi s omezenou pohybovou schopnosti, proto se ve vetší míře se používá mentální cvičení. Pro komfortní cvičení slouží, různé pomůcky, polštáře, deky, bločky, pásky, popruhy, pěnové válečky, ručníky atd. Pobyt slouží pro všechny ty kdo hledá odpovědi na své otázky, způsob jak se dobře cítit ve svém těle a hledá způsob seberozvoje – Jóga je ten pravý směr a nástroj pro naši duši a tělo.

STRAVOVÁNÍ V ceně pobytu je snídaně. Pro obědy a večeře je možné využít nabídku hotelové restaurace: https://www.hotelkouty.cz/restaurace/

"Milujeme jídlo, nejraději vaříme z kvalitních, lokálních a bio surovin.

Vaříme z kvalitních, nejraději lokálních a nejlépe z bio surovin. Jsme otevření všem nejrůznějším kuchyním a způsobům přípravy pokrmů. V naší nabídce najdete i jídla připravovaná na ohni, zdravá, vegetariánská, či veganská. Zastoupení zde má nejenom česká, ale i světová kuchyně.

  • HOTEL dvoulůžkový pokoj včetně snídaně 5 500,-Kč/os
  • Chatky 5 500 Kč/os (snídaně příplatek 249 Kč/den

Chatky snídaně Vám donesou cena celkem 300,- nebo snídaně v hotelu formou bufetu 249,-Kč

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování, snídaně v hotelu, cvičení + individuální program, pronájem sálu na cvičení, materiály.

Co s sebou?
Podložku na cvičení si vezměte s sebou, pohodlné oblečení, tenisky.
Pobyt začíná v den příjezdu ubytováním po 14.00h, cvičením dle programu, končí v den odjezdu cvičením a snídaní. Odjezd po obědě dle vašého přání.
REGISTRACE: bachatafusioncz@gmail.com

Youtube: Bachata Fusion CZ
Instagram: Bachatafusion3