Cvičení v přírodě Praha 5

  • Začínáme 6 července, KAŽDÝ ČTVRTEK od 18:30-20:00h!
  • Functional Stretchng - je kombinací statického strečinku, relaxačních a posilovacích cviků za účelem zpevnění, protažení a důkladného uvolnění svalů. Tato lekce je určená pro začátečníky a i mírně pokročilé. Skládá se z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Každá sekvence se zaměřuje na jinou část těla, které jsou účinné na mnoho patologických a strukturálních dysbalancí. Dbání na správné držení těla a postavení rukou. Na konci lekce je důkladná relaxace.
  • ZDRÁVÁ ZÁDA - cvičení se skládá z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Sestava základních zdravotních - rehabilitačních cviků pro oblast krční, hrudní a bederní páteře. Rozhýbaní a protažení páteře. Cviky jsou vhodné jako prevence i zmírnění bolestí páteře a kloubů. Efektivně pomáhá předejít bolestem zad, páteře, nosných kloubů, nepříjemnostem z menstruací, potíže s otěhotněním a následným porodem, zmírňuje potíže s udržením moči, zlepšuje stabilitu a stabilitu a koordinaci pohybů, zvyšuje fyzickou sílu a hlavně je základem pro normálně fungující zdravé lidské tělo.
  • ČTVRTEK 18:30-20:00 Zdravá záda + funkční streching + relaxace
  • Cena: 100,-Kč, platí se na místě. Na cvičení je nutné vzít podložku, ručník a vodu!
  • www.dance-yoga.cz
Co nás čeká? Rozvrh: Lektor: Tanya RambouskováCo počasí? Překážky? >>> V případě deště lekce se nekoná Nevíte si rady v den cvičení? >>> Kontaktujte lektorku na tel. čísle 607 201 874 Pro více informaci kontaktujte mailem: dy.prague@gamil.com Kde nás najdete? >>> Stanice metra Hůrka, v Centrálním parku Praha 13, 5 min pěšky od metra směrem k dětskému hřišti. Cvičíme po pravé straně od hřiště cca 30m víc fota....