Tanya Rambousková

Tanya is a Dance & Fitness instructor from Russia. Lives in Czech Republic since 2003. She started dancing since she is 13 years old. Besides dancing she is also teaching body & mind like healthy back, bodybalance, integrated power stretch and functional stretching.

Czech: Tanci a sportu se věnuji od 13 let. Účast v tanečních skupinách (koncerty, vystoupení, tvorba vlastních choreografií atd....).

Tanya je lektor Dance & Fitness, učím od roku 2011.
Tanci a se věnuji již od svých třinácti let, už na základní škole si založila vlastní taneční skupinu, prošla několika tanečními skupinami a soutěži především street dance a moderní tanec. Sport a tanec mě doprovází celý život, u něj jsem zůstala i dodnes. Vyzkoušela jsem různé taneční styly (od contemporary, moderní tanec, street dance až po latinu (salsa, bachata, merengue, zouk, reggaeton atd.) a zůstala u nejoblibenějších programů, vyučuji Fit Latin Dance a taneční styl Reggaeton, Bachata Fusion ladies style. Kromě tance také vyučuji cvičení z řady Body & Mind jako je Bodybalance a funkční strečink (komplexní cvičení).

Tanec se snažim předávat jako celek. Nejen techniku, kroky a počitání, ale práci s citěním hudby, vnímáním vlastního těla. Kombinace tance a fitness neskutečně mě baví, a proto spojuji tyhle dvě skvělé aktivity pro duši a tělo a ráda se dělím radosti z pohybu s ostatnimi. V r. 2017 založila jsem vlastní taneční skupinu Tentacion, ktérou i nadále trenuji - věnujeme se hlavně Reggaetonu a Bachatě.

Ačkoliv prošla jsem různymi tanečnimi styly, v současnosti se zaměřuji především na svůj nejoblibnější taneční styl Reggaeton, tento tanec na latinskou dance-music má své kořeny v hip-hopu, latinských tancích a v reggae. Je to taneční energeticky náročná hodina , kde se procvičí celé tělo. A protože mě strašně baví ladies style, snažim se vkladát do choreografii krásné ladné ženské sexy pohyby, pohyby boku, chůzi, vlny a probudit v sobě ženskou energii.

Specializacion:

- Integrated Power Stretch

- Fit Latin Dance

- Bodybalance

- Reggaeton

- Bachata ladies styling

- Zdravá záda & Funkční stretčink/

Healthy back/ functional stretching

- osobní tréninky

Certifikace:
Bodybalance - Lessmils, Praha (Kristine Andersson) 2017

Pilates (I,II) - IQ Pohyb, Praha (Daniel Muller) 2016

Zdravá záda - FACE FITNESS ACADEMY, Praha (Michal Peroutka) 2015

Port De Bras - FACE FITNESS ACADEMY, Praha (Julio Papi) 2013

Aerobic instruktor - FISAF (Katka Bimanová) 2013

DanceXtreme Instructor - FACE FITNESS ACADEMY, Prague 2013 (Stelios Kon)

Integrated Power Stretch - FACE FITNESS ACADEMY, Praha (Lukáš Kolek) 2012

Kurz Fyzioterapie - MUDr. Blanka Keclíková, FACE FITNESS ACADEMY, Praha 2011

Instruktor fitness - osobní trenér, FACE FITNESS ACADEMY, (Zbyněk Petr, Daniel Muller) Praha 2011

Zumba Fitness basic steps 1 - Daniela Česneková, Praha 2011