Dance & Fitness day PRAGUE 25. 3. 2017

Rádi bychom vás pozvaly na Fitness Day 25.3. 17! Tento den budeme věnovat svému tělu za účelem zpevňování, posílení, relaxaci a odbourávaní stresu. Pozvaly jsme pro Vás zahraničního hosta Wrajima Ghándího původem z Mexica. Který vám předství novinky ve fitness, jako je F3 workout a Latinissimo Fitness. 

Program:
14.00-15.00h F3 workout Wrajim Ghandi (Mexico), (výuka EN)
15.00 - 17.00h Latinissimo Fitness + Dance & Fitness Wrajim Ghandi (Mexico) (Czech team), David Valčuha (CZ), Tanya Rambousková (RU).
17.00 - 18.00h Integrated Power stretch Tanya Rambousková (výuka CZ + EN).

F3 WORKOUT - Jedná se o fitness koncept, který kombinuje posilovací cvičení a pohyby z různých bojových uměních oborů, včetně boxu, kick box, Capoeira, Muay Thai, Kung Fu a Karate.
Všechny tyto cviky a pohyby dodržovat pravidla a zákonitosti Fitness, aby byl tento program vhodný pro každého.
Zahrnuje:
Kardio trénink: Dynamická část slouží pro rozehřátí a zvýšení tepové frekvence, za účelem spálení kalorii a připravení těla na pohyb.
Power Training: Jedná se o výbušný trénink. Cvičení a pohyby z různých bojových umění s cílem zlepšit sílu, vytrvalost a zpevnit postavu.
Funkční trénink: zaměřený na kontrolovaný pohyb těla a protažení.
Latinissimo Fitness - Je taneční fitness program, spojení různých latinsko-karibských stylů a rytmů. Je to snadný způsob, jak se naučit tančit do latinské hudby a dostat se do formy.
S sebou vodu, ručník, podložku a dobrou náladu!!!- je taneční fitness program, na které se zapotíte a dáte si do těla. Jedná se o aerobní trénink - jedná se o formu intervalového tréninku. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou. V hodině se používají různé taneční styly od latino až po hip hop.
Integrated Power stretch - je kombinací moderní fyzioterapie, jógy a strečinku. Je kombinací statického strečinku, relaxačních a posilovacích cviků za účelem zpevnění, protažení a důkladného uvolnění svalů. Tato lekce je určená pro začátečníky a i mírně pokročilé, Skládá se z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Každá sekvence se zaměřuje na jinou část těla, které jsou účinné na mnoho patologických a strukturálních dysbalancí. Dbání na správné držení těla a postavení rukou.
Cena 300,-Kč do 28.2.17!
350,- do 23.3.17 na místě 400,-Kč.
Kvůli kapacitě sálu je nutná registrace níže! Děkujeme!

S sebou vodu, ručník, podložku a dobrou náladu!!!

TĚŠÍME SE NA VÁS!
Registrace je zde: latin.dance2017@gmail.com
ČÚ: 2501017897/2010
Místo konání: ZŠ Kořenského, Kořenského 760/10, 150 00 Praha 5. ANDĚL