Integrated Power Stretch

         Jóga, strečink a fyzioterapie pro každého!

Integrated Power stretch je kombinací moderní fyzioterapie, jógy a strečinku. Je kombinací statického strečinku, relaxačních a posilovacích cviků za účelem zpevnění, protažení a důkladného uvolnění svalů. Tato lekce je určená pro začátečníky a i mírně pokročilé, Skládá se z různých sekvencí složených z různých druhů cvičení. Každá sekvence se zaměřuje na jinou část těla, které jsou účinné na mnoho patologických a strukturálních dysbalancí. Dbání na správné držení těla a postavení rukou.

Původní program Power Stretch byl oficiálně celosvětově zaregistrován jeho autory Juliem Papi a Stefanem Carlini v listopadu 1998 a v lednu 1999 pod jménem Power Stretching také organizací Italian Fitness Federation.

Program obsahuje několik sekvencí různých cvičení, z nichž každá se zaměřuje na jinou část těla a integruje různé techniky fyzioterapie, které jsou účinné na mnoho strukturálních dysbalancí. Chcete se konečně cítit lépe, protáhnout a posílit celé tělo a odbourat bolesti zad a další zdravotní problémy? Přijďte si Power Stretch vyzkoušet.